Series
Ratings
174
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0