Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
CrashRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0