Titles you rated
RenoirRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 0.5
StarletRated ★ 4.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
When September EndsRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Passing over the HillRated ★ 3.5- Mad RushRated ★ 3.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0