Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0