Series
Ratings
111
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0