Titles you rated
Alien³Rated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Happy Funeral DirectorRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 2.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.5
Bullet in the HeadRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
DesperadoRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0