Movies
Ratings
729
The SubstanceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
The SinRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
Fanny & AlexanderRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.5
LambRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5