Movies
Ratings
1289
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Naked GunRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Chinese Odyssey 2002Rated ★ 3.5
Doctor MackRated ★ 3.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Ricky StanickyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dr. Dolittle 2Rated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5
The Haunted MansionRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Nothing to LoseRated ★ 3.0
Meet DaveRated ★ 3.0