Movies
Ratings
86- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5