Movies
Ratings
634
The Bucket ListRated ★ 4.0
ArmandRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
JabberwockyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The DigRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5