Movies
Ratings
71
Knight and DayRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0