Movies
Ratings
26
Be With YouRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0