Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5