Series
Ratings
38
King of DesertRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0