Titles you rated
New GirlRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5- Cute or CrazyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5