Movies
Ratings
50
Blood and TiesRated ★ 2.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 3.5
General's Son IIRated ★ 2.0
Like You Know It AllRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0