Series
Ratings
44
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0