Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
First ManRated ★ 1.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0