Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.5