Movies
Ratings
118
BreathlessRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
I'm Not There.Rated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Family TiesRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5