Movies
Ratings
751
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 2.5
The Darkest HourRated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The Good SonRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0