Movies
Ratings
101
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0