Movies
Ratings
440
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0