Movies
Ratings
167
Sea FogRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Girl by GirlRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.5