Movies
Ratings
787
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
American UnderdogRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AfterRated ★ 1.0
After We CollidedRated ★ 1.0