Titles you rated
Next FloorRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Days of ThunderRated ★ 5.0
My Extraordinary Summer with TessRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 5.0