Movies
Ratings
96
ArahanRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5