Movies
Ratings
21
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0