Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0