Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0