Movies
Ratings
303
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
LawlessRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
HawkingRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0