Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5- 웅남이Rated ★ 0.5
 
A Man Called OttoRated ★ 1.5
TroyRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 1.5- DreamRated ★ 0.5
 - Someday or One DayRated ★ 2.0
 
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0