Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 0.5
LooperRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5