Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0