Movies
Ratings
62
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0