Series
Ratings
14
HealerRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 2.5