Series
Ratings
97
ConfessionRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 2.5
TemptedRated ★ 3.5
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
JugglersRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Crowned ClownRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0