Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DeerskinRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
First ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0