Movies
Ratings
39
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0