Series
Ratings
106
Inspector KooRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Crimson MoonRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- How Am IRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Pure in HeartRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0