Movies
Ratings
949
ChloeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0