Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0