Titles you rated
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
I Kissed a GirlRated ★ 3.0