Movies
Ratings
152
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0