Titles you rated
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0