Titles you rated
Our PresidentRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.5