Movies
Ratings
485
Into the StormRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Bar LegendRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0