Titles you rated
- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.5
Shining DaysRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 3.5
One Fine DayRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
MagicRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5- BodyguardRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.0