Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0- 상류시대Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0