Movies
Ratings
189
Self/lessRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
FilthRated ★ 2.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0